ZAUJÍMAVOSTI

Nová limitovaná kolekciaoblečenia od Fordu

Ford a americká herečka Sydney Sweeney predstavili novú kolekciu oblečenie nielen do dielne. Druhá limitovaná kolekcia pracovného oblečenia bola inšpirovaná herečkiným autom, samozrejme Ford Mustang Vintage. Ide o druhú kolekciu, pričom prvá bola mimoriadne žiadaná a niektoré položky sa vypredali za prvých 36 hodín a fanúšikovia Fordu a americkej herečky si vyžiadali opätovné naskladnenie.

Sydney Sweeney vyrastala v rodine mechanikov, v štáte Washington. Prvé auto, ktoré sa naučila šoférovať bol Ford F-100, patril jej starému otcovi. Zrejme aj vďaka tomu je pyšnou majiteľkou Mustangu z roku 1965, ktorý pomenovala Britney. Počas pandémie Sydney zdokumentovala obnovu svoju Fordu Bronco z roku 1969. Na svojom kanáli TikTok, @Syd’s_Garage, získala viac ako 7 miliónov lajkov. 

Nová rada štýlového a zároveň funkčného pracovného oblečenia zahŕňa: džínsové kombinézy, pretekársku bundu, menčestrový klobúk, tričko a kľúčenku. Výrobu si zobrala pod palec známa značka Dickies.

https://www.youtube.com/watch?v=sUJUhAc5NoQ

„Milujem prácu v garáži a bola som nadšený, že môžem spolupracovať s Fordom na kolekcii odevov. Možnosť vziať svoje auto do vlastných rúk bol pre mňa vždy výnimočný moment a dúfam, že to môže inšpirovať aj ostatných, ktorí možno nikdy neuvažovali o tom, že by sami pracovali na svojom vozidle, aby to vyskúšali,“ uviedla Sydney Sweeney, herečka a modelka. 

V rámci uvedenia pracovného oblečenia Ford ponúka aj exkluzívny – prvý pohľad na Sweeneyho baby blue vintage Mustang


„Už takmer 60 rokov predstavuje Mustang slobodu a sebavyjadrenie. Spolupráca so Sydney a jej láska k jej Mustangu z roku 1965 vyjadruje, ako to môže vyzerať. Pre Sydney to znamenalo prijať nový koníček, obnoviť vozidlo svojich snov, a navrhnúť odevnú líniu, vďaka ktorej sa ženy budú cítiť pohodlne a budú môcť robiť to isté,“ hovorí Erica Martin, manažérka marketingovej komunikácie Ford.

https://www.youtube.com/watch?v=IUws2iA9WnY

Na predvedenie kolekcie Ford požiada o pomoc aj nadšenkyne automobilového reštaurovania – Adri Law, Gelica Peralta, Sandy Rancatore, Isabelle Rosa a Lauren Fox. Objavia sa v online lookbooku, ktorý poskytne aj rady k základnej údržbe vozidla, napríklad k výmene autobatérie, kontrole tlaku v pneumatikách, brzdovej kvapaliny a oleja.

Rad pracovných odevov Ford x Sydney Sweeney je teraz možné zakúpiť na merchandise.ford.com

Zdroj: Ford

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie