O nás

Carera je súčasťou spoločnosti C.A.R., teda Centra Automobilovej Radosti. V onlinovej forme prinášame predovšetkým komunitný web, na ktorom si každý nájde to svoje. Hľadáme a prinášame témy, ktoré nás zaujímajú, a ktoré prinesú pridanú hodnotu aj vám – čitateľom.

Online (a veríme, že raz aj print) magazín Carera spoluzaložila štvorica nadšencov – Aďka, Juraj, Karol a Michal, aby na jednom mieste zúročili svoje dlhoročné pôsobenie v automotive komunite. Aďka s Jurajom si denne vychutnávajú päťlitrovú V8-čku a patria do komunity automobilových nadšencov už niekoľko rokov. Na starosti majú predovšetkým technický chod webu, ale aj obchodnú činnosť. Karol je duchovným otcom webu, nadšený kreatívec, vizionár a šofér nádherného bublavého AMG-čka. Opäť človek, ktorý sa roky pohybuje v komunite nadšencov. No a posledným do partie je Michal, šéfredaktor, ktorý pôsobil štyri roky v magazíne RevRats a spoluorganizuje úspešnú charitatívnu jazdu superšportov naprieč Slovenskom pod menom Rally Radosti. Primárne tak vďaka tejto štvorici existuje web Carera.sk.

Carera však nie je len magazín, ktorý prináša zaujímavosti zo sveta automobilov pre všetkých nadšencov. Carera tiež ponúka profesionálnu starostlivosť o vaše vozidlo prostredníctvom našej sesterskej spoločnosti CARERA Beautycar.

Vydavateľ:

ARTERA Agency s. r. o.
Pažítková 3
821 01 Bratislava
IČO: 53 338 065
ISSN: 2730 – 0811

Spoločnosť Zapísaná: Mestský súd Bratislava III, Oddiel: Sro, Vložka číslo:  148151/B

Kontaktné údaje:

redakcia@carera.sk
+421 907 673 554

Reklama:

V prípade záujmu o spoluprácu, kontaktujte nás na e-maile alebo telefónnom čísle:

obchod@artera.sk
+421 903 723 790

Periodicita:

Dvakrát až štyrikrát do týždňa

Redaktori:

Marián Homér
Tomáš Kovalinka

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie