ZAUJÍMAVOSTI

BRABUS 850 – spojeniesily a elegancie

Nové majstrovské dielo BRABUS maximalizuje každý jeden aspekt tradičného luxusu, založené na Mercedes-Maybach S 680.

BRABUS 850 je vybavený 6,3-litrovým motorom V12 so zvýšeným zdvihovým objemom a dvoma vysokovýkonnými turbodúchadlami BRABUS. Zrýchli z 0 na 100 km/h len za 4,1 sekundy. Jeho maximálna rýchlosť je elektronicky obmedzená na 250 km/h. Vďaka deväť stupňovej automatickej prevodovke sa krútiaci moment 1 100 NM premiestni “bez omeškania”. 

O zvuk sa stará vysokovýkonný výfukový systém BRABUS z nehrdzavejúcej ocele. BRABUS 850 dostal 22-palcové kolesá BRABUS Monoblock Z.

Kabína sa vyznačuje obzvlášť mäkkou a priedušnou kožou definovanou jedinečnou farebnou schémou BRABUS „Dark Grey“. Zodpovedajúce vrchné prešívanie a lemovanie v rovnakom, elegantne tmavom odtieni podčiarkuje dizajn.

Rovnako ako na karosérii, aj v interiéri vytvára široká škála vysokokvalitných prvkov z uhlíkových vlákien športové akcenty. To zahŕňa BRABUS Signature Carbon implementovaný do volantu, palubnej dosky, stredovej konzoly a panelov dverí. V neposlednom rade sa viac ako 300 plastových dielov, ako sú spínače, ozdobné panely a vetracie otvory, môže pochváliť povrchovou úpravou „Shadow Chrome“ pre extra dotyk modernej elegancie.

Zdroj: Brabus

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie