ZAUJÍMAVOSTI

LAMBORGHINI HURACÁN STERRATOOPERA UNICA

Huracán Sterrato Opera Unica je unikátny automobilový klenot – umelecké dielo – vytvorené pomocou jedinečným procesom lakovania s krištáľovým efektom.

Ide o ďalší z momentov, ktorým si značka pripomína 60. výročie spoločnosti. Exteriér auta bol vyrobený trojfarebným ručným maľovaním. Po pevnej farbe Blu Amnis nasledujú dve ručne maľované úpravy s použitím ďalších dvoch odtieňov modrej, Blu Grifo a Blu Fedra. To vytvára kryštalický efekt pripomínajúci nádherné moria Sardínie a umocňuje jedinečný vizuálny zážitok.

Interiér Huracán Sterrato Opera Unica je rovnako veľkolepý. Športové sedadlá, výplne dverí a stredová konzola sú čalúnené jemnou kožou Blu Delphinus, zatiaľ čo prístrojová doska je z materiálu Alcantara™. Doplnkové detaily v koži Celeste Phoebe odrážajú modrú farbu exteriéru.

Toto unikátne vozidlo bolo počas prezentácie v hoteli Cala di Volpe umiestnené na plávajúcej plošine na brehu mora. Po debute v Sardínii bude Huracán Sterrato Opera Unica vystavené v Lamborghini Lounge v Porto Cervo do 10. septembra 2023.

Zdroj: Lamborghini 

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie