ZAUJÍMAVOSTI

Aston Martin na PebbleBeach v Kalifornii

Odhalenie nového ultra luxusného a vysokovýkonného modelu je naplánované na 18. augusta a konať sa bude na Pebble Beach v Kalifornii.

Oslavy 110. výročia Aston Martin pokračujú a britská ultra-luxusná značka pripravuje ďalší unikátny event počas prestížneho Monterey Car Week. Tohtoročné podujatie Pebble Beach sľubuje, že bude jedným z doteraz najpamätnejších, s celosvetovo prvým debutom nového modelu a prvým vystúpením v Severnej Amerike pre nedávno uvedený Aston Martin Valour. Automobilka uvádza, že ide o jediné športové vozidlo s motorom V12 umiestneným vpredu. 

„Pebble Beach je vždy jednou z našich najdôležitejších udalostí roka, ale tento rok má pre Aston Martin ešte väčší význam, pretože naše 110. výročie oslavujeme výstavnou skriňou. úchvatných nových modelov vrátane svetovej premiéry,” povedal Renato Bisignani, vedúci globálneho marketingu a komunikácie v Aston Martin.

Počas podujatia budú ponúkané testovacie jazdy DB12 a DBX707 – najvýkonnejšieho ultra luxusného SUV na svete.

„Okrem toho, že oslavujeme nových účastníkov nášho úžasného portfólia, posúvame aj hranice digitálnych technológií, aby sme poskytli pohľad do našej budúcnosti. Prostredníctvom pohlcujúceho zážitku z virtuálnej reality prenesieme zákazníkov virtuálne do kokpitu Valhally, čím najlepšie pochopíme toto jedinečné, na vodiča zamerané, elitné výkonné auto,“ doplnil Renato Bisignani, vedúci globálneho marketingu a komunikácie v Aston Martin.

Zdroj: Aston Martin 

Galéria

Majo Homer

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie