ZAUJÍMAVOSTI

V Lotus prebiehajú prípravyna GOODWOOD 2023

Britská automobilka Lotus pripravuje na tohtoročný Goodwood Festival of Speed svoj doteraz najväčší “stánok”, kde bude mať debut aj model Emira s novým 2,0-litrovým štvorvalcovým motorom.

Okrem toho návštevníci uvidia modely  Eletre, Emira a Evija. A pri príležitosti 75. výročia značky budú na mieste nielen aktuálne modely, ale aj tie z minulých rokov.

Zrejme najväčším lákadlom do stánku Lotus budú živé otázky a odpovede s Jensonom Buttonom. Okrem toho odborné prezentácie technológií Lotus Eletre a nahrávania podcastov The Smoking Tire.

Lotus očakáva, že stredobodom záujmu bude Eletre. Čoskoro začne odovzdávanie týchto modelov zákazníkom v Spojenom kráľovstve a po celej Európe. Goodwood je ideálny čas na objavenie jeho jedinečného dizajnu, pokročilého plne elektrického pohonu a intuitívnej technológie zameranej na vodiča. Eletre je zameraný na novú generáciu zákazníkov Lotusu. 

„V našom 75. roku máme úžasný line-up Goodwood Festival of Speed. Súčasný rad je vhodnou poctou všetkému, čo prišlo predtým, a toto je skvelé miesto pre nadšencov, aby si pozreli naše autá a dozvedeli sa o premene Lotusu od našich skúsených produktových expertov,“ povedal Mike Johnstone, viceprezident skupiny a obchodný riaditeľ spoločnosti Lotus.

Dvakrát denne členovia tímu Lotus Customer Experience predvedú na stánku Lotus svoje schopnosti, vrátane aktívnej aerodynamiky a pohlcujúceho audio systému s 23 reproduktormi, ktorý bol vytvorený v spolupráci s britskou značkou KEF a priekopníkom v oblasti spracovania zvuku Dolby.

Zdroj: Lotus

Na Goodwood Festival of Speed sa predstaví aj nový pickup INEOS GRENADIER – Quartermaster.

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie