NOVINKA

Range Rover SVCarmel Edition 2024

Jedinečná špecifikácia inšpirovaná perlou kalifornského pobrežia – Carmel Highlands je vo farbách, ktoré vyjadrujú krásu a pokoj tohto regiónu

Vonkajšia biela farba SV Bespoke Special Effect Gloss využíva jemné a vysoko reflexné jemné biele sklenené vločky v tuhom základnom nátere na vytvorenie sofistikovaného lesku, ktorý je synonymom pre Tichý oceán. S povrchovou úpravou dokonale ladia 23” disky Diamond Turned Dark Grey Gloss.

Interiér je inšpirovaný teplými plážami Carmel, obsahuje kontrastnú dvojfarebnú kožu Perlino a Deep Garnet s vyšitým charakteristickým dizajnom Carmel Edition.

Pobrežná inšpirácia pokračuje integráciou dyhy Cream Ash Burr, lesklých bielych keramických dotykových bodov a koberca Pearl Oyster. 

Klienti tiež dostanú dve sady golfových palíc Titlist s príslušenstvom, vybrané položky z kolekcie Range Rover Merchandise 2024 a VIP prístup k budúcim aktivitám Range Rover House.

Štvormiestna kabína Range Rover SV Carmel Edition pre rok 2024 obsahuje elektricky vysúvací stôl Club Table a integrovanú chladničku. Pohon zabezpečuje najnovší motor V8 MHEV s dvojitým turbodúchadlom a výkonom 606 koní.

Cena? Okolo 340 000 eur a dodaných bude v tomto roku iba 7 kusov. Aj to iba pozvaným hosťom Range Rover House. Pričom časť z ceny každého vozidla bude venovaná Monterey Bay National Marine Sanctuary – toto chránené pobrežie je domovom jedného z najrozmanitejších pobrežných a morských ekosystémov na svete. Range Rover sa zaviazal podporovať misiu tejto organizácie propagovať biodiverzitu a zlepšovať zdravie ekosystémov prostredníctvom koordinovaných opatrení.

Zdroj: Land Rover

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie