Novinky a reportáže ZAUJÍMAVOSTI

Nový Range Rover poúprave od Mansory

Nemecké tuningové štúdio Mansory prepracovalo nový Land Rover Range Rover podľa svojho rukopisu. S tuningový kitom PowerBox má výkon má 620 koní.

Po úprave dosahuje toto vyšperkované SUV zrýchlenie 0-100 km/h za 4,3s, za čo vďačí výkonu 620 konských síl a 850Nm. Kombinovanú spotrebu si vraj drží na úrovni 13,1 l/100 km.

Prvé čo vám na fotkách upraveného SUV padne do očí je kapota s vetracími otvormi vyrobená výhradne z uhlíkových vlákien. Na celom vozidle sú nové karbónové aplikácie. Nový Range Rover odchádza zo štúdia Mansory na 24-palcových ráfikoch z ľahkej zliatiny v dizajne „Type FD.15“, ktoré pôsobia športovo a elegantne zároveň. 

Exteriér Range Roveru dostal kapotu s vetracími otvormi, nový predný nárazník, nové prahy, nový strešný spojler, aj zadný nárazník. Na celom aute pribudli rôzne aplikácie, pričom všetky komponenty sú vyrobené z celokarbónových vlákien.

Interiér sa personalizuje podľa predstáv zákazníka. Celý môže byť “prebalený” do najkvalitnejšej kože a všetky švy môžu byť zladené do vybranej farby. Pri úprave interiéru sa nezabúda na rôzne karbónové vložky, športový-karbónový volant, športové pedále, personalizované koberčeky. Všetko s logom MANSORY.

Land Rover Range Rover bol prvýkrát uvedený na trh v roku 1970. Aktuálny model reprezentuje 5. generáciu.

Zdroj: Mansory

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie