NOVINKA

Po stopáchJamesa Bonda

MINI Countryman novej generácie na ceste cez Škótsku vysočinu ukázal nielen svoju športovú jazdnú dynamiku, ale aj to, ako rýchlo dokážete uniknúť z každodenného života za krátkym dobrodružným výletom.

K tomu má k dispozícii inteligentný pohonom všetkých kolies ALL4, ktorý využil medzi približne 1000 metrov vysokými horami nazývanými Munros s ich charakteristickým pyramídovým tvarom. 

Loch Lomond, najväčšie jazero v Spojenom kráľovstve, sa nachádza v národnom parku s rovnakým názvom. Toto prostredie poslúžilo ako ideálna destinácia pre náročné testovacie jazdy s treťou generáciou MINI Countryman, ktoré je pripravené na dobrodružstvo.

Hneď za mostom cez Glen Etive vedie úzky chodník na juh pozdĺž divokej rieky s početnými vodopádmi hlbšie a hlbšie do údolia. Rieka Etive je považovaná za jednu z najnáročnejších trás na divokej vode v Škótsku. Niet divu, že Daniel Craig ako tajný agent 007 si tiež vybral trasu pozdĺž jej brehov na veľkolepú jazdu vo filme „James Bond: Skyfall“, aby stratil prenasledovateľov. 

Zdroj: BMW Group 

Galéria

Majo Homer

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie