Novinky a reportáže Video

Oplatí sa navštíviť výstavuMOTOCYKEL a BOATSHOW? 

Hneď v úvode si odpovieme na polovicu otázky. Výstava bola na poslednú chvíľu premenovaná na Motocykel 2023 a slovo Boat Show z názvu vypadlo. Z technických príčin sa výstava lodí a príslušenstva preložila na rok 2024, a na výstavisku tak uvidíme iba motocykle. Výstava Motocykel sa však koná tak, ako bolo pôvodne avizované a na obdivovanie je tu hneď viacero noviniek.

Burácanie motorov a najmä – silné stroje, v tomto duchu sa nesie výstava Motocykel 2023, ktorá sa koná v bratislavskej Inchebe od 9.3.2023 do 12.3.2023. Na svoje si prídu všetci obdivovatelia a fanúšikovia motoriek, trojkoliek, štvorkoliek, skútrov ale i motopríslušenstva – oblečenie, obuv, služby pre motocyklistov. Tešiť sa môžete na kaskadérske šou, ukážky bezpečnej zazdy, tuningu motoriek a veľa ďalšieho.

Svoje najlepšie kúsky prišli priedviesť vystavovatelia zo Spojených štátov amerických, Japonska, Belgicka, Nemecka, Španielska, Talianska, Rakúska a Česka. Samozrejme slušné zastúpenie majú aj naše domáce slovenské spoločnosti, predviedli sa KTM Bratislava, Ducati Slovakia alebo MD Bavaria Žilina a iné.

Na výstave napríklad uvidíte Harley Davidson z limitovanej edície, vyrobenej pri príležitosti 120. výročia od založenia značky. Vystavená je v Inchebe aj motorka, na ktorej cestovateľ Igor Brezovar absolvoval cestu po šiestich kontinentoch.  Po predchádzajúcich rokoch, kedy sa pre koronavírus výstavy nemohli konať alebo sa realizovali iba v obmedzenom režime, sa tento rok môžete tešiť na skutočne seriózne zastúpenie tých najlepších značiek.

Nechýba zastúpenie Harley Davidson, Honda, Husquarna, Benelli, BMW, Bimota, Brixton, Brough Superior, BRP, CAN AM, CFMOTO, Ducati, Godet-Vincent, JAWA, Keeway, KTM, Kuberg, Kymco, Lambretta, Moto Morini, MP Korado, Super Socco, Suzuki, SYM, Triumph, UM, Xmotos, Zontes či Yamaha.

Tie najzaujímavejšie novinky sme pre vás spracovali vo videu.  

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie