NOVINKA

Nový Hyundai i20 kúpiteod 14 240 €

Modernizovaný Hyundai i20 zaujme sviežim dizajnom a odvážnymi farebnými kombináciami. Na výber je osem farieb exteriéru a dve motorizácie. Zákazník si môže vybrať z troch úrovní výbavy. Prvé kusy nového Hyundai i20 sa v slovenských predajniach objavia už v októbri.

Modernizovaný Hyundai i20 zaujme sviežim dizajnom a odvážnymi farebnými kombináciami. Na výber je osem farieb exteriéru a dve motorizácie. Zákazník si môže vybrať z troch úrovní výbavy. Prvé kusy nového Hyundai i20 sa v slovenských predajniach objavia už v októbri.

Cena novej i20-tky začína na sume 14 240 €. Nový Hyundai i20 sa na Slovensku predáva s dvomi motorizáciami. 4-valcový atmosférický benzínový motor 1,2i má výkon 62 kW (84 k) a je spojený s 5-stupňovou manuálnou prevodovkou. 3-valcový turbo benzín 1,0 T-GDi s výkonom 74 kW (100 k) je k dispozícii so 6-stupňovou manuálnou alebo 7-stupňovou dvojspojkovou automatickou DCT prevodovkou. Zákazník si tiež môže vybrať medzi tromi stupňami výbav – Comfort, Family a Style – pričom v najbližších mesiacoch pribudne aj možnosť voľby športovo ladenej výbavy N Line. Cena nového Hyundai i20 začína na sume 14 240 € s DPH s motorizáciou 1,2i, resp. 15 140 € s DPH s motorizáciou 1,0 T-GDi.

 i20tka dostala do výbavy niekoľko prvkov s modernými technológiami – 4,2-palcový LCD klaster,  eCall druhej generácie založený na 4G sieti a aktualizácie máp Over-the-Air (OTA). Už štartovacia výbava Comfort ponúka pôsobivú paletu bezpečnostných systémov a asistentov. Nechýba napríklad systém autonómneho núdzového brzdenia FCA s detekciou vozidiel, chodcov a po novom aj cyklistov, udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu LKA, systém na sledovanie jazdného pruhu LFA, systém na sledovanie únavy vodiča DAW alebo asistent sledovania dopravných značiek ISLA s informáciami o maximálnej povolenej rýchlosti. Vodič vozidla má k dispozícii aj asistent na rozjazd do kopca HAC, upozornenie na odjazd vozidla stojaceho vpredu LVDA a automatické prepínanie diaľkových svetiel HBA.

i20 Comfort je štandardne vybavená kovovými kolesami s 15-palcovými pneumatikami, ale za 700 € si zákazník môže auto vylepšiť o Dizajn Pack so 16-palcovými zliatinovými diskami a LED dennými svetlami. 

Vrcholom ponuky bude i20 N Line vybavená štýlovými 17-palcovými zliatinovými diskami, vyhrievanými zadnými sedadlami, elektricky sklopnými vonkajšími spätnými zrkadlami, ambientným podsvietením interiéru, ale aj parkovacím asistentom na rovnobežné a kolmé parkovanie a asistentom, ktorý pri cúvaní upozorňuje na chodcov a približujúce sa predmety. 

Nový Hyundai i20 ponúka 352 litrov batožinového priestoru pri zdvihnutých a až 1 165 litrov pri sklopených zadných sedadlách. Kombinovaná spotreba sa pohybuje medzi 5,2 a 5,6 litra benzínu na 100 km. Súčasťou ponuky je aj 5-ročná záruka bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, 5 rokov asistenčných služieb a zvýhodnená cena sady zimných pneumatík.

Zdroj: Hyundai 

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie