NOVINKA

Nový Golf GTE anový Golf eHybrid

Nové prevedenia obľúbeného modelu Volkswagen Golf ponúkajú novú plug-in hybridnú technológiu a množstvo vylepšených funkcií.

Výkon nového Golfu GTE s výkonom 200 kW (272 k) dokonca vďaka prídavnému elektrickému výkonu prekonáva úroveň nového Golfu GTI. Golf eHybrid je navrhnutý pre maximálny komfort a poskytuje výkon 150 kW (204 k). Plne elektrický dojazd GTE sa zvýšil až na 131 kilometrov. 

Oba modely sú navyše vybavené funkciou DC rýchlonabíjania. Navonok sa tieto dva kompaktné modely vyznačujú vylepšenou prednou časťou s prednými svetlometmi LED Plus, ako aj prepracovanými zadnými svetlami LED a 17-palcovými zliatinovými diskami „Richmond“ (pre GTE) a „Nottingham“ v štandardnej výbave. (pre eHybrid). Komfort zvyšuje moderný informačno-zábavný systém a početné asistenčné systémy vodiča. Pohodlný Golf eHybrid je teraz možné nakonfigurovať a objednať za ceny od 44 240 eur. Dynamický Golf GTE je dostupný od 46 745 eur.

Batériu je teraz možné nabíjať v domácom nástennom boxe a iných AC nabíjacích bodoch s výkonom až 11 kW (predtým 3,6 kW). Modely Golf eHybrid a Golf GTE je navyše možné nabíjať na jednosmerných rýchlonabíjacích staniciach s kapacitou až 50 kW06.

Pohodlný interiér Golf GTE podčiarkuje svoju športovosť prémiovými športovými sedadlami v legendárnom károvom vzore, koženým multifunkčným športovým volantom a vysokokvalitným dekoratívnym obložením prístrojovej dosky a panelov predných dverí. Golf eHybrid je vždy ponúkaný v elegantnej výbavovej verzii Style a odporúča sa ako mimoriadne komfortne orientovaný plug-in hybridný model. Okrem športových komfortných sedadiel s poťahmi ArtVelours ponúka množstvo možností individualizácie 14-stupňové elektrické nastavenie sedadla vodiča a 30-farebné podsvietenie.

Zdroj: Volkswagen

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie