NOVINKA

Nová limitovaná edíciaMy Ami Buggy

Citroën prichádza s novou špeciálnou edíciou tohto vkusného mestského automobilu, tentokrát v počte 1 000 vyrobených kusov. My Ami Buggy II sa začne predávať 20. júna za cenu 10 490 € s DPH.

Žiaľ ponuka na limitovanú edíciu bude smerovať motoristom do Francúzska, Talianska, Španielska, Belgicka, Grécka, Portugalska, Spojené kráľovstva, Luxemburska, Maroka a Turecka. 

Citroën ponúka ďalšiu limitovanú edíciu, po úspechu tej predošlej, kedy svojim domácim fanúšikom ešte v roku 2022 ponúkla iba 50 kusov „My Ami Buggy Ultra-Limited Series“.

Citroën „My Ami Buggy II“ nemá žiadne dvere, ani strechu a má farbu karosérie Khaki, prešpikovanú kyslou žltou. Blatníky, predné a zadné nárazníky, ale aj výrazné zlaté kryty kolies autu dodáva jedinečný dobrodružný charakter. Vpredu je rám strechy predĺžený a tvorí tak slnečnú clonu. Podčiarkuje voľnočasový aspekt „My Ami Buggy“.

Táto nová edícia je s priehľadnými krytmi dverí na ochranu cestujúcich pred živlami. K autu patrí aj odnímateľná taška umiestnená v strede volantu. Má slúžiť na uloženie malých každodenných predmetov. Reproduktor Ami a nové príslušenstvo dopĺňajú škálu vybavenia v tejto novej limitovanej edícii „My Ami Buggy“.

Predaj sa uskutoční výhradne cez internet. Záujemcovia majú šancu zabojovať o svoj kus na webovej stránke Citroën Ami – https://www.citroen.fr/ami. Predaj bude spustený 20. júna 2023 o 10:00 hod. Rekord z predaja predchádzajúcej limitovanej edície pre najrýchlejší nákup je 2 minúty a 53 sekúnd. Toto je čas, za ktorý najrýchlejší kupujúci dokončil celý proces nákup. Prví zákazníci dostanú svoje modely v polovici septembra.

Poissy, 23. mája 2023 – Citroën predstavuje novú verziu „My Ami Buggy“ s 1 000 vyrobenými kusmi, vylepšenú o novú výbavu a dostupnú v 9 krajinách. „My Ami Buggy“ je možné objednať online iba od 20. júna 2023 od 10:00.

Zdroj: Stellantis 

Galéria

Majo Homer

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie