NOVINKA

Mercedes-AMG GT 43 Coupé začínaod 118 000 €

Nový Mercedes-AMG GT 43 Coupé je už k dispozícii na objednávku. Automobilka tak rozšírila svoju ponuku športových vozidiel a poskytuje klientom na výber zo širokej ponuky atraktívnych balíkov.

AMG GT 43 Coupé je teraz možné objednať u maloobchodných partnerov alebo online. 

Kombinácia relatívne ľahkého štvorvalcového motora vpredu a pohonu čisto zadných kolies robí nový model mimoriadne obratným v zákrutách s mimoriadne dynamickým ovládaním. Exkluzívna architektúra poskytuje veľkorysé proporcie s voliteľnými sedadlami 2+2. Pre športové vozidlo tejto triedy je výsledkom veľmi priestranný pocit na dlhších cestách s dostatkom priestoru pre batožinu. Veľké zadné dvere EASY PACK s funkciou HANDSFREE ACCESS uľahčujú nakladanie a vykladanie. Batožinový priestor možno v prípade potreby výrazne zväčšiť pomocou delených sklopných operadiel zadných sedadiel.

Štandardná výbava pre AMG GT 43 Coupé zahŕňa prevodovku AMG SPEEDSHIFT MCT 9G s mokrou štartovacou spojkou a vysokovýkonný keramický kompozitný brzdový systém AMG. Na palube je tiež parkovací balík s cúvacou kamerou, volant AMG Performance v koži Nappa, športové sedadlá AMG v čiernej koži Nappa, automatická klimatizácia THERMOTRONIC a systém PRE-SAFE®. Nové kupé štandardne jazdí na 19-palcových zliatinách AMG so zmesou predných a zadných pneumatík. Vpredu sú ráfiky 9,5 J x 19 poháňané pneumatikami 255/45 R 19. Vzadu sú ráfiky 11,0 J x 19 s pneumatikami 285/40 R 19. Výber štandardných povrchových úprav exteriéru zahŕňa jednofarebnú slnečnú žltú uni, ako aj obsidiánovú čiernu metalízu, high-tech striebornú metalízu, spektrálnu modrú metalízu a selenitovo sivú metalízu.

MANUFAKTUR, program individualizácie od Mercedes-Benz, je k dispozícii aj pre AMG GT 43 Coupé. Ponuka siaha od exkluzívnych vonkajších náterov až po širokú škálu interiérového vybavenia. Zákazníci si môžu pomocou konfigurátora pohodlne vybrať z ponuky jednotlivých prvkov a balíkov.

Balík AMG DYNAMIC PLUS za 4 819,50 eur obsahuje množstvo vysokovýkonných komponentov pre ešte dynamickejší výkon. Zahŕňa dynamické uloženia motora AMG, elektronicky riadenú uzávierku zadnej nápravy AMG, jazdný program „RACE“ a aktívny aerodynamický prvok umiestnený v spodku pred motorom. Žlté brzdové strmene AMG vpredu a vzadu vizuálne podčiarkujú zvýšený potenciál. Na želanie za príplatok 2 380,00 eur je pevné zadné krídlo pre ešte väčší prítlak na zadnú nápravu.

Zdroj: Mercedes-Benz

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie