NOVINKA

BMW XMMystique Allure

Premiéra nového vysokovýkonného vozidla sa konala popri lesku filmového festivalu Cannes. BMW odprezentovalo svoj jedinečný výtvor, založený na prvom vysokovýkonnom športovom aute od #BMW M GmbH poháňanom systémom #M HYBRID.

Ide o spojenie progresívneho luxusu s extravagantným vzhľadom. Vozidlo je inšpirované britskou supermodelkou Naomi Campbell a bolo navrhnuté s použitím exkluzívnych materiálov zo sveta haute couture. Okrem toho má jedinečný soundtrack navrhnutý v spolupráci so skladateľom filmovej hudby Hansom Zimmerom.

BMW XM Mystique Allure je najnovším produktom spolupráce medzi BMW a Naomi Campbell. Prvé kroky partnerstvo urobilo minulý rok so štartovacou kampaňou „Dare to be You“ pre #BMW XM, ktorá dáva do centra pozornosti sebadôveru ísť vlastnou cestou.

Na ohromujúcom pozadí francúzskeho prístavného letoviska Naomi Campbell predstavila publiku vybraných hostí jedinečné stvorenie inšpirované aj ňou a potom sa v aute vydala na červený koberec pred Palais des Festivals et des. Kongres. 

Toto je tretí rok po sebe, čo BMW vystupuje ako oficiálny automobilový partner filmového festivalu v Cannes. A poskytuje viac ako 200 vozidiel pre kyvadlovú dopravu – medzi nimi plne elektrických BMW i7, BMW iX a BMW i5 a plug-in-hybridného BMW XM – aby účastníci a hostia podujatia mali zážitok prémiovej mobility bez emisií.

Exteriér vozidla, inšpirovaný Naominou obľúbenou farbou, sa môže pochváliť hlboko nasýteným ultramarínovým odtieňom, ktorý je zvýraznený lesklým matným povrchom. 

Dúhové povrchy boli vytvorené precíznou ručnou prácou a jemným citom pre detail. Všetky povrchy vo vnútri auta, vrátane M Lounge v zadnej časti, sú pokryté fialovým zamatom.

Zdroj: BMW

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie