NOVINKA

MANSORY P9LMEVO 900

Najnovšie dielo od Mansory je postavené na základe Porsche 911 Turbo S Coupé. Dostalo celokarbónovú kapotu, vertikálne sa meniaci dvojfarebný lak a výkon 900 koní.

Porsche 911 Turbo S Coupé prestavané na P9LM EVO 900 bude k dispozícii iba v desiatich kusoch. Po kapotou je 3,8-litrový biturbo šesťvalcový motor. Na stovku zrýchli za 2,5 sekundy a maximálna rýchlosť ukazuje až 340 km/h. 

P9LM EVO 900 má výrazne zväčšené otvory na prívod vzduchu v kompletne prepracovanom prednom nárazníku z karbónu. Svetlá pre denné svietenie boli premiestnené a teraz obiehajú okolo nasávacích otvorov v oblúku v hornej časti nasávacích otvorov.

Na želanie môže byť P9LM EVO 900 dodaný aj bez rozšírenia karosérie a potom zostáva na šírku identický so štandardným vozidlom.

Novinku z dielne MANSORY je novo vyvinutý difúzor a veľký výsuvný zadný spojler, ktoré vytvárajú dodatočný prítlak. Pohľad zozadu uzatvára úplne nový výfukový systém.

Obuté má ultraľahké kované ráfiky typu „FV.5C“ v rozmeroch 9,5 x 21 a 12 x 22 v kombinácii s vysokovýkonnými pneumatikami s rozmermi 255/35 ZR21 (predné) a 335/25 ZR22 (zadné).

Prepracovaný je aj interiér P9LM EVO 900. Volant je potiahnutý z polovice karbónom a z polovice kožou, bočné ramená volantu sú lakované tak, aby ladili s farbou kože. V hornej časti karbónový krúžok volantu zobrazuje kontrolku radenia a digitálny displej rýchlosti a otáčok motora.

Nechýbajú špeciálne vyrobené koberčeky MANSORY, farebne zladené bezpečnostné pásy s logami MANSORY a nespočetné množstvo ďalších precízne vyšívaných log MANSORY, ktoré elegantne dopĺňajú komplexnú rafinovanosť interiéru.

Zdroj: MANSORY

POZRITE SI AJ TENTO UNIKÁTNY RANGE ROVER z nemeckého tuningového štúdia MANSORY.

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie