NOVINKA

Láska silnejšiaako diamanty

Láska k Mercedes-Benz Trieda G je podľa tvorcov tejto automobilovej ikony silnejšia ako diamanty. Jej oslavou je 300-kusová, limitovaná edícia triedy G STRONGER THAN DIAMONDS EDITION.

Mercedes-Benz G STRONGER THAN DIAMONDS Edition je výraznou ambasádorkou značky, ktorá stelesňuje večnú krásu, umocnenú vzácnymi diamantmi.

Kampaň „Láska, ktorá trvá navždy. Silnejšie ako diamanty“ spustila automobilka na sociálnych sieťach presne na Valentína – sviatok zamilovaných. 

Čím je edícia výnimočná: 

 • 25-karátový diamant vsadený do všetkých štyroch uzamykacích kolíkov dverí z nehrdzavejúcej ocele, 
 • vonkajšie kľučky majú vyrazené diamantové logo,
 • aj kľúč od vozidla má jedinečný dizajn s pravým strieborným odznakom na zadnej strane s názvom špeciálnej edície a diamantovým odznakom,
 • súčasťou výbavy interiéru je celokožený paket MANUFAKTUR v čiernej koži napa s kontrastným prešívaním v ružovej farbe,
 • podlaha v interiéri je vybavená podlahovými rohožami MANUFAKTUR s hlbokým vlasom.
 • držadlo na strane spolujazdca a osvetlené prahy nástupu z nehrdzavejúcej ocele majú elegantne zapracovaný symbol STRONGER THAN DIAMONDS,

Zákazníci dostanú okrem toho aj certifikát od Responsible Jewellery Council (RJC), ktorý zaručuje, že diamanty pochádzajú z eticky, sociálne a ekologicky zodpovedných zdrojov.

Cenníková cena v Nemecku: 175 000 eur

https://www.youtube.com/watch?v=y-8ptzn3tQQ

V rámci vizuálnej kampane bude Mercedes-Benz G STRONGER THAN DIAMONDS Edition do 2. marca 2024 vystavený v Studio Odeonsplatz by Mercedes-Benz v Mníchove. 

Zdroj: Mercedes-Benz

Galéria

Majo Homer

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

  sociálne siete

  careramagazin na Facebooku

  Vyhľadávanie