NOVINKA

Lancia odhalila 4.fotografiu modelu Ypsilon

Lancia postupne odhaľuje novú podobu modelu Ypsilon, snímku po snímke. Na štvrtej zverejnenej fotografii sú zachytené ikonické okrúhle zadné LED svetlomety automobilu inšpirované legendárnou Lanciou Stratos.

Nová Lancia Ypsilon bude odhalená v plnej kráse až vo februári v Miláne. 

„So štvrtým obrázkom odhaľujeme zadnú časť Novej Lancie Ypsilon, ktorá odráža úplne nový, čistý a radikálny dizajnový jazyk. Ikonické okrúhle zadné LED svetlomety, ktoré pripomínajú víťaznú Lanciu Stratos, rámujú logo Lancia v dokonalom dialógu medzi čistotou a radikálnosťou, čo je vidieť aj v nápise Ypsilon pod ním,“ uviedol Luca Napolitano, generálny riaditeľ značky Lancia.

Dva svetlomety teraz obsahujú nový dizajnový prvok, písmeno Y. Rovnováha medzi radikálnosťou a čistotou vyniká v predných svetlách, ktoré rámujú nový nápis Lancia. Jeho originálne písmo čerpá inšpiráciu z klasického talianskeho remesla – z módy. „Ručne písané“ znaky sú inšpirované historickými ikonami ako Fulvia, Flavia a Flaminia s elegantným dizajnom.

Na február je naplánované odhalenie novej limitovanej edície LANCIA YPSILON CASSINA so 100% BEV motorom, dostupnej v počte 1906 očíslovaných a certifikovaných kusoch. Tento model má predstavovať prvý konkrétny krok na renesančnej ceste značky s ambicióznou stratégiou elektrifikácie, v súlade s cieľmi skupiny Stellantis. 

Zdroj: Lancia

Galéria

Majo Homer

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie