NOVINKA

Hyundai Bayon sľubujepriestranný interiér

Hyundai prezentuje modernizované SUV ako vozidlo pre štýlovú a praktickú posádku. Crossover SUV dostal 10,25-palcový digitálny panel a viacfarebné ambientne osvetlenie.

Nový Bayon má výrazný dizajn navrhnutý špeciálne pre Európu. Po úprave pôsobí drsnejšie a odvážnejšie. Na výber pribudli nové 16- a 17-palcové kolesá.

K dispozícii je celkovo deväť farieb exteriéru vrátane štyroch úplne nových: Lumen Grey Pearl, Meta Blue Pearl, Lucid Lime Metallic a Vibrant Blue Pearl. Voliteľná dvojfarebná strecha vo farbe Phantom Black je k dispozícii aj s niekoľkými farbami exteriéru.

Hyundai Bayon je vybavený pokročilými technológiami konektivity. 

V štandarde je 4,2-palcový LCD Cluster a 10,25-palcová obrazovka s audiovizuálnou navigáciou (AVN). Nový Bayon sľubuje priestranný a dobre osvetleným interiérom so silným zameraním na pohodlie cestujúcich. Vynovený model v interiéri vymenil žiarovky za LED technológiu s možnosťou prispôsobiť si farbu vnútorného osvetlenia podľa nálady.

Nechýba mu Asistent sledovania jazdného pruhu (LFA), Asistent na predchádzanie zrážke vpred (FCA), ktorý detekuje autá, chodcov a cyklistov. Bayon je vybavený aj funkciou Junction Turning, ktorá dokáže zabrzdiť, aby zabránila zrážke s protiidúcim autom pri odbočovaní na križovatke.

Zdroj: Hyundai

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie