NOVINKA

Facelift modelov ŠkodaScala a Kamiq

Škoda Auto odhaľuje prvé oficiálne skice modernizovaného kompaktného modelu Scala a mestského SUV Kamiq. Oba modely dostali do výbavy prvky a technologické vylepšenia z vyššej výbavy. Svetová premiéra modernizovaných oboch vozidiel bude v digitálnej forme 1. augusta.

Modely Škoda Scala a Škoda Kamiq sa po približne štyroch rokoch od svojho uvedenia na trh dočkali faceliftu. Scala získala viac na dynamickom vzhľade a Kamiq na robustnosti. 

Oba modely majú prepracované svetlomety, predný a zadný nárazník, aj masku chladiča. 

Nová Scala bude mať užšie svetlomety, ktoré sa tiahnu až k mriežke chladiča, čím zdôrazňujú dynamický vzhľad vozidla. Zadné svetlá majú nový, prepracovanejší grafický dizajn.

Modernizovaný Kamiq má výraznejší dizajn ako jeho predchodca. Príde s väčšou kapotou. Čierna časť nárazníka pod mriežkou chladiča a nasávaním vzduchu zdôrazňuje šírku vozidla, zatiaľ čo mohutný strieborný difúzor je umiestnený nižšie, aby poskytoval dobrú ochranu podvozku. Modernizovaný svetelný podpis delených zadných svetiel v tvare písmena L je vizuálne prepojený s rovnako tvarovanými reflektormi.

Zdroj: ŠKODA Auto 

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie