ZAUJÍMAVOSTI

BMW pripravuje na rok2025 nový dizajn interiéru

Nový displej a operačný systém bude k dispozícii v nových vozidlách od roku 2025. Budúce BMW iDrive bude aj naďalej obsahovať koncept QuickSelect. 

S novým BMW iDrive prináša BMW Group do novej generácie vozidiel koncepciu displeja a ovládania, ktorá umožňuje úplne novú intuitívnu interakčnú paradigmu medzi vodičom a vozidlom. Ďalší vývojový skok bude nasledovať v Neue Klasse od roku 2025. Budúca generácia BMW iDrive premení vozidlo na priestor digitálnych zážitkov. S BMW Panoramic Vision, novým multifunkčným volantom, novým centrálnym displejom a novým BMW 3D head-up displejom ako centrálnym displejom a ovládacími prvkami sa vo všetkých modeloch Neue Klasse reinterpretuje typická používateľská skúsenosť BMW.

BMW sa zameriava na dotyk a pokročilú hlasovú interakciu. Technológia maticového podsvietenia nového centrálneho displeja zaisťuje displejom vysoké rozlíšenie, živé farby a silný kontrast bez ohľadu na špecifické svetelné podmienky. Systém v Neue Klasse je založený na vysoko integrovanej softvérovej architektúre a využíva ďalšiu generáciu operačného systému BMW. Inteligentná konektivita vozidla s BMW Cloud, ako aj digitálnym ekosystémom zákazníka vytvára pohlcujúci používateľský zážitok a prináša nový rozmer interakcie medzi človekom a automobilom. 

Zdroj: BMW Group

Galéria

Majo Homer

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie