NOVINKA

Anglický trh dostal edíciuMazda MX-5 Kizuna

Rad Mazda MX-5 pre rok 2023 bol pre Veľkú Britániu vylepšený o limitovanú edíciu MX-5 Kizuna, ktorá dorazí britským predajcov budúci mesiac.

Počas viac ako troch desaťročí sa modely špeciálnej edície MX-5 ukázali ako veľmi obľúbené. Vyhľadávajú ich nadšenci, ktorým záleží na jedinečných detailoch, extra výbave a pridanej hodnote v podobe exkluzivity

Kizuna prichádza s 1,5-litrovým motorom Exclusive-Line Roadster, ktorý poskytuje 132 koní. Súčasťou výnimočného dizajnu sú dve farby karosérie, z ktorých si môže zákazník vybrať. Ide o laky Deep Crystal Blue alebo Machine Grey, s ktorou výborne ladí modrá látková strecha. 170 áut bude vo farbe Machine Grey a zvyšných 80 áut bude vo farbe Deep Crystal Blue. MX-5 Kizuna prichádza na 16-palcových diskoch svetlej farby.

„Pokiaľ ide o angažovanosť vodiča, súčasná generácia MX-5 sa už etablovala ako štandardné športové auto. Mazda MX-5 z roku 2023 a teraz Kizuna, naďalej ponúkame jedno z najzaujímavejších a najuspokojivejších vozidiel, ktoré sa dajú obstarať v danej cene. MX-5 je ikonou značky Mazda a stelesňuje všetko, čo je na našich produktoch skvelé, jej zábavný charakter posilnil puto medzi Mazdou a jej zákazníkmi už viac ako 30 rokov,” uvádza v tlačovej správe Jeremy Thomson, výkonný riaditeľ Mazda Motors UK.

Limitovaná séria Kizuna si ponecháva všetky tie jazdné vlastnosti, ako zvyšné 1,5 litrové roadstery. 

Zdroj: Mazda

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie