NOVINKA

Zábavné elektro za málopeňazí – MG Comet

Spoločnosť MG Motor India avizuje pre indický trh nový elektromobil, ktorý bude samozrejme ekologický, technologicky vyspelý a zábavný.

Nové vozidlo MG Comet má spĺňať potreby mestskej mobility. Pod vývoj nového elektromobilu sa podpísal aj obľúbený indický hráč počítačových hier MortaL (Naman Mathur).

MG Motor India avizuje, že trh sa má pripraviť na vyvrcholenie prepojenia dvoch odlišných svetov, pretože práve táto spolupráca má nanovo definovať možnosti integrácie dizajnu a technológií.

,,Viem ako veľmi si herná komunita cení jedinečné a štýlové produkty a nepochybujem o tom, že Comet presne to prinesie,” uviedol Naman Mathur, známy ako MortaL

„Ako značka automobilových technológií sme v rámci nášho produktového portfólia vždy uvádzali špičkovú technológiu. Prostredníctvom tohto partnerstva s MortaL pracujeme na niečom skutočne neuveriteľnom, čo určite oživí zábavu a technickú ponuku našej pripravovanej Smart EV Comet. Veríme, že táto spolupráca bude rezonovať v hernej aj automobilovej komunite.” komentoval vývoj Gaurav Gupta, obchodný riaditeľ, MG Motor India

Cena MG Comet by nemala presiahnuť 9 000 €.

Zdroj: MG Motors India 

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie