NOVINKA

Touareg R eHybrid jek dispozícii pre Nemecko

Touareg R eHybrid prichádza ako prémiové elektrické SUV s maximálnym výkonom a športovou eleganciou. Vlajkový model série je možné objednať v exkluzívnom matnom laku

Volkswagen spúšťa predpredaj nového Touaregu R eHybrid. Vlajkový model prémiovej série prichádza na trh ako plug-in hybrid s najvýkonnejším systémom pohonu zo všetkých štandardných modelov Volkswagen na trhu. Tiež s optimalizovaným nastavením odpruženia. Prichádza s komfortnejším interiérom a intuitívnym kokpitom Innovision. Cena začína od 93 87002 €.

„Žiadny iný model neponúka toľko výkonu, komfortu cestovania, jazdnej dynamiky a prispôsobenej výbavy ako Touareg R eHybrid. Okrem toho zaujme svojimi schopnosťami v teréne a s prívesom s hmotnosťou 3,5 tony je to perfektné ťažné vozidlo pre náročné úlohy,“ hovorí Peter Jost je vedúcim marketingu a predaja vo Volkswagen R, prémiovej výkonnej značke Volkswagen.

Nový Touareg R eHybrid je štandardne vybavený 3,0-litrovým šesťvalcovým preplňovaným motorom a elektromotorom so systémovým výkonom 340 kW (462 k) a krútiacim momentom 700 Nm. Vďaka zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy a dosahuje maximálnu rýchlosť 250 km/h. 

Novému Touaregu R eHybrid samozrejme nechýba množstvo prvkom so symbolom R: 

Logo VW vzadu osvetlené červenou farbou

Modré brzdové strmene s logom R

Projekcia loga R cez kryty vonkajších spätných zrkadiel ako priestorové osvetlenie

Modré akcenty v interiéri

Kožené sedadlá vo viedenskom dizajne s krištáľovým prešívaním 

Kľúč od vozidla s krytom potiahnutým kožou a logom R

Vlajkový model môže byť na želanie alternatívne vybavený dodatočnými 21-palcovými a 22-palcovými zliatinovými diskami. Okrem tradičnej modrej farby Lapiz Blue metallic R je možné Touareg R eHybrid teraz objednať aj v matnom laku Silicon Grey matt.

Zdroj: Volkswagen

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie