ZAUJÍMAVOSTI

Teraz objednáš, dostaneš v roku2026 – Ferrari

Riaditeľ Ferrari Benedetto Vigna v rozhovore so zahraničnými novinármi spomenul, že nové objednávky nebudú splnené skôr ako v roku 2026.

Predaj nových áut obľúbenej talianskej značky vzrástol v roku 2023 o 5,5 percenta (524 vozidiel). Ferrari predalo 10 418 nových vozidiel. Okrem toho, taliansky výrobca luxusných športiakov získal v tomto roku ocenenie Randstad Employer Brand 2023, ktoré oceňuje atraktivitu zamestnávateľov z rôznych pohľadov. Do prieskumu sa v Taliansku tento rok zapojilo 7 000 ľudí a hodnotili 150 zamestnávateľov. Spoločnosť Randstad realizuje tento prieskum a udeľuje ocenenie v 32 rôznych krajinách sveta. U Ferrari ocenili najmä finančnú spoľahlivosť, reputáciu značky a istotu zamestnania. 

Solidarita

Talianska automobilka sa aktívne zapájala do pomoci regiónu Emilia-Romagna, ktorý v prvej polovici tohto roka postihli povodne. Agentúre pre územnú bezpečnosť a civilnú ochranu tohto regiónu darovalo Ferrari 1 milión eur. 

„Poskytli sme konkrétnu a okamžitú reakciu na najnaliehavejšie potreby obyvateľstva Emilia-Romagna, ktoré bolo skúšané vážnou ekologickou katastrofou,“ komentoval v tom čase Benedetto Vigna, generálny riaditeľ Ferrari. Ferrari stojí pri svojej komunite a komunita stojí pri Ferrari. 

Rodina Ferrari vzdáva hold zakladateľovi 

Tento týždeň oficiálny YouTubový kanál Ferrari zverejnil nové video, v ktorom sa Piero Ferrari – syn Enza Ferrari a jeho vnuk Enzo obzerajú späť v čase a vzdávajú hold zakladateľovi značky. Samozrejme, počas jazdy v ikonických vozoch Ferrari. 

Zdroj: Ferrari

Galéria

Majo Homer

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie