ZAUJÍMAVOSTI

RAM spúšťaprojekt „Boundless“

Pre dobrodružný projekt si RAM Truck Europe za ambasádora vybrala profesionálneho-extrémneho enduro závodníka Pola Tarrés-a. Cesta smerujúca k novým limitom bude viesť cez celú Európu.

RAM Trucks Europe poskytuje Polovi ikonický RAM 1500 TRX Final Edition, aby nanovo definoval limity v mene slobodného ducha a čistej sily, ktoré značku vždy odlišovali. Špičkový model je dokonalou zmesou sily, brutality a výkonu, ktoré značku vždy odlišujú: poháňaný 6,2-litrovým preplňovaným motorom HEMI V8 s výkonom 702 k

„Ako jazdec som rád, že môžem byť súčasťou rodiny Ram Trucks Europe ako oficiálny veľvyslanec a mám RAM 1500 ako dokonalého spoločníka pre moje tréningy a extrémne výzvy v roku 2024. Náš špeciálny spoločný projekt „Boundless by RAM“ ukazuje, ako sú tieto vozidlá doslova „postavené tak, aby slúžili“ všetkým mojim potrebám, pokiaľ ide o slobodu, výkon, spoľahlivosť, robustnosť a pohodlie v tých najťažších dobrodružstvách, vo všetkých podmienkach a vo všetkých zemepisných šírkach. Poznamenajte si moje slová: bude to zábava, bude to divoké!“ uviedol Pol Tarrés.

V nadchádzajúcich mesiacoch bude RAM Trucks Europe a jej vozidlá sprevádzať Pol Tarrés do rôznych destinácií po celom svete, pričom vždy budú hľadať nové adrenalínové dobrodružstvá na exkluzívnych športových podujatiach, pretekoch Hard Enduro, táboroch a expedíciách v tých najťažších prostrediach, ako sú púšte a sopky. .

,,Naše vozidlá a ich jedinečné schopnosti budú stredobodom všetkých extrémnych expedícií a pretekov, ktorým bude Pol čeliť v roku 2024, čím posilnia jeho nezastaviteľného ducha a náročný každodenný program šampióna enduro.“ uviedol Luca Vernoli, vedúci marketingovej komunikácie RAM Trucks & Dodge pre rozšírenú Európu.

Galéria

Majo Homer

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie