ZAUJÍMAVOSTI

Kúzlo Le Mansnielen pre deti

BMW M Motorsport a Lego prinášajú novú sadu modelov, ktorá oslavuje vášeň pre závodenie. BMW M Hybrid V8 a BMW M4 GT3 sú teraz dostupné ako 676-dielna sada v sérii Speed Champions.

Novinka podnieti nadšenie medzi mladšími fanúšikmi motoristického športu, ale aj zberateľov v zrelšom veku. V sade sú hneď dve aktuálne súťažné pretekárske autá BMW M Hybrid V8 a BMW M4 GT3. Tieto dve pretekárske vozidlá budú stáť na čele súťaže BMW M Motorsport, vrátane 24 hodín Le Mans 15. a 16. júna 2024.

Séria LEGO Speed Champions, vedená víziou reprodukovania ikonických pretekárskych áut s LEGO kockami, už takmer desať rokov vyvoláva úsmevy na tvárach automobilových fanúšikov a zberateľov všetkých vekových kategórií. Nová modelová súprava spájajúca BMW M Hybrid V8 a BMW M4 GT3 zapadá do tejto tradície a umožňuje ďalším cieľovým skupinám zažiť pôvab motoristického športu a technické znalosti BMW M.

Noví miniatúrni členovia série Speed Champions vynikajú ako starostlivo konštruované repliky originálnych áut. Autentické dizajnové prvky zahŕňajú charakteristické lakovanie BMW M Motorsport, výrazné prvky difúzora, vizuálne výrazné koncovky výfuku a pútavé spojlery, ako aj interiér spracovaný s dôrazom na detail. Navyše, strechy týchto dvoch miniatúr sa dajú zložiť, aby bolo možné vložiť figúrky pretekárskych jazdcov dodaných ako súčasť súpravy.

Sada BMW M Hybrid V8 / BMW M4 GT3 je v predaji od začiatku marca 2024, odporúčaná cena je 49,99€. 


Zdroj: BMW Group

Galéria

Majo Homer

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie