ZAUJÍMAVOSTI

Premenovanie z Jaguar LandRover na JLR

Defender, Discovery aj Range Rover stále hrdo nosia odznak Land Rover, automobilka už ale oznámila zmenu názvu. 

Od 1. júna 2023 vystupuje známy výrobca luxusných automobilov so sídlom v Spojenom kráľovstve pod novým oficiálnym názvom JLR. Nová identita značky chce dať do popredia jedinečnú DNA každej zo značiek a odstrániť nejednoznačnosť. JLR ostáva hrdým tvorcom moderného luxusu.

,,Nová identita JLR prinesie našim klientom jasnosť a bude zjednocovať naše značky,” povedal Gerry MCGovern, hlavný kreatívny riaditeľ JLR

Spoločnosť JLR opätovne potvrdila, že značka Land Rover zostane kľúčovou súčasťou DNA spoločnosti. Land Rover pokračuje ako svetovo uznávaná a dôležitá značka dedičstva, ktorá zostáva na vozidlách, webových stránkach, sociálnych médiách a maloobchodných stránkach a je základom svetovo uznávaných modelov Range Rover, Defender a Discovery.

Kreatívny proces spojený s novou identitou sa zameral na eleganciu, modernosť a esenciu progresívneho myslenia, aby ukázal smerovanie a ambície spoločnosti. 

Zmena názvu a nové logo sú len malou časťou transformácie, ktorou britská spoločnosť prechádza. Očakávané náklady na plánované zmeny sú 18,6 miliardy dolárov. Výrobné zariadenia sa modernizujú pre elektrickú budúcnosť. 

Zdroj: JLR

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie