NOVINKA

Nové Santa Fedostalo robustný dizajn

Hyundai predstavil nový model SUV Santa Fe. Nový koncept ponúka riešenia pre mesto aj pre dobrodružstvá v prírode. Prináša priestranný interiér s ekologickými materiálmi.

Svetová premiéra nového Hyundai Santa Fe bude v auguste prostredníctvom YouTube kanála Hyundai. Stredne veľké SUV piatej generácie prichádza s robustným dizajnom exteriéru a hranatými tvarmi, ktoré mu veľmi pristanú. Predná časť vozidla vytvára dojem majestátnosti s vysokou kapotou, svetlometmi v tvare písmena H a výraznými, ostrými blatníkmi. Dobrodružný vzhľad a majestátny vzhľad dopĺňajú 21-palcové kolesá.

„Úplne nové Santa Fe je SUV, ktoré nachádza dokonalú rovnováhu medzi mestským životom a nádhernou prírodou, zvláda všetko od rušných rodinných ciest až po dobrodružstvá pri kempovaní,“ povedal SangYup Lee, výkonný viceprezident a vedúci Hyundai Global Design Center. 

Interiér ponúka mimoriadny priestor pre životný štýl v prírode. Plne sklopné sedadlá v druhom a treťom rade poskytujú uživateľom nové možnosti aj pri ceste za športom, pri práci v teréne, v záhrade či pri rodinných výletoch. 

Hyundai prináša nový model Santa Fe s prepracovaným interiérom.

Nechýba panoramaticky zakrivený displej a duálne bezdrôtové nabíjanie. Pestrofarebné sedadlá a čalúnenie stropu majú vytvárať ešte väčší pocit priestrannosti.

Zdroj: Hyundai

Galéria

Majo Homer

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie