ZAUJÍMAVOSTI

Nevolá sa vášpes náhodou Bentley?

Pokiaľ patríte k majiteľom vozidla značky Bentley, alebo aspoň psíka s rovnakým menom a máte cestu do Anglicka, na prestížnej psíčkarskej akcii budete mať VIP parkovanie.

Nie, to nie je vtip. Výrobca lukratívnych vozidiel značky Bentley sa stal partnerom akcie s názvom Goodwoof. Ide o veľkolepé slávnosti všetkého, čo je spojené s našimi štvornohými priateľmi. Konať sa bude na jednom z najkrajších trávnikov v krajine, v sídle vojvodu z Richmondu v Goodwoode. Konkrétne v časti, ktorá slúži chovateľskej stanici. Ide o tú istú lokalitu, kde má jedenásty vojvoda z Richmondu, Charles Gordon-Lennox vlastný pretekársky okruh a každoročne tam pozýva milovníkov motorizmu z celého sveta, na akciu známu ako anglický festival rýchlosti. 

Návštevníci si v termíne od 20. do 21. mája 2023 užijú súťaže na svetovej úrovne, ukážky, semináre a rozhovory s odborníkmi. Psíkovia sa môžu zvlášť tešiť na množstvo dobrôt. 

Novinkou tohto ročníku je Bentley Barking Paddock, kde vodiči Bentley alebo majitelia psov s menom „Bentley“ budú mať vyhradené parkovisko s rýchlym prístupom do stánkov.

 „Nemôžeme sa dočkať, až privítame Bentley a zvlášť Bentaygu. Je to perfektný doplnok k tejto jedinečne štýlovej akcii a našim návštevníkom ponúkne extra špeciálny zážitok. Dúfam, že všetci psi a ich majitelia nakuknú do Bentley, aby si užili chvíľu luxusu,“ povedal Will Kinsman, kreatívny riaditeľ podujatia.

Ako to už býva zvykom, akcia má aj charitatívny rozmer. Tentokrát samozrejme v prospech psíkov, ktorí sú v starostlivosti charitatívnej organizácii Pets as Therapy.
Zdroj: Bentley Media

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie