Na čom jazdí

Na čom jazdí Bejbaz reality show Farma?

Bejba, vlastným menom Beáta Rusnáková, patrila k najvýraznejším účinkujúcim dvanástej série reality show Farma, z produkcie TV Markíza. Ako je na tom Bejba s autami a na akom krásavcovi jazdí? Toto a ešte viac si prečítate v našom rozhovore.

 Bejbu ste mohli vidieť aj v televíznej show Ruža pre nevestu. Nedávno svojimi zážitkami a humorom okorenila aj reláciu K-FUN na rádiu Viva, kam prišla ako hosť. Rozhovor poskytla aj našej redakcií a my sme sa pochopiteľne zaujímali tiež o jej vzťah, nie však k milionárovi, ale vzťah k autám a motorizmu.

Bea, si radšej šofér alebo spolujazdec?

Najradšej som šofér, pretože mám ja kontrolu nad vozidlom. Musím sa pochváliť, lebo aj posádka je vždy spokojná s mojimi šoférskymi schopnosťami. Milujem šoférovanie a autá,a keďže vlastníme autobazár, som v tom ako doma. 

Koľko rokov šoféruješ?

Šoférujem od svojich sedemnástich rokov. Čo znamená, že na cestách brázdim už vyše 6 rokov. Prvý rok som šoférovala pri svojich rodičoch, kedy som nadobudla tie najlepšie skúsenosti a už v 17.  rokoch som na aute pobehala viaceré krajiny. Napríklad ako dvadsaťjedenročná som sa sama vybrala na event do Berlína, čo mi dalo tiež nové šoférske skúsenosti.

Aké bolo tvoje prvé auto? 

Prvé auto, ktoré som šoférovala, bolo auto mojich rodičov. Bol to Hyundai Sonáta s automatickou prevodovkou. K 18. narodeninám som dostala svoje prvé auto Mercedes ML 350 s automatickou prevodovkou, ale počas mojich teenagerských rokov som prestriedala viacero áut, keďže môj ocino má autobazár, kde si vždy vyskúšam každé jedno auto. 

Aké cesty máš rada? (mesto/diaľnica/horské úseky) 

Milujem jazdu po diaľnici. Vtedy viem úplne vypnúť svoje myšlienky, užívam si jazdu ktorú si spríjemním príjemnou hudbou

Aké autá obľubuješ  a čo je na nich pre teba dôležité? 

Mám rada veľké autá ako sú SUV, pretože sa v nich cítim bezpečne a komfortne. Všetky moje autá musia mať automatickú prevodovku a pohon 4×4, aby som sa nebála ísť nikam a jazdu si naplno užila. 

Na akom aute momentálne jazdíš?

Range Rover Evoque, čo je moja srdcovka. Kúpila som ho v roku 2019 a hneď som si ho dala potiahnuť do ružovej fólie, pretože to bol môj sen. Vždy som rada vynikala, preto sa nikto nečudoval, že som si vybrala práve takú farbu auta. Dala som si tiež dorobiť poťahy sedadiel s iniciálami môjho mena. Jazdím na ňom dodnes, no pred pár mesiacmi som z neho stiahla fóliu a nechala ho v pôvodnej farbe, pretože som si časom uvedomila, že nechcem byť až tak na očiach a obmedzovalo mi to súkromie. A hlavne som dospela (smiech). A Range Rover ide na predaj.

Aké je tvoje vysnívané auto? 

Moje vysnívané auto je BMW X6 M-packet. Snáď sa mi ho podarí kúpiť, keď skončím vysokú školu. Hahaha. 

Aké auto by si si nikdy nekúpila a prečo? (Najškaredšie auto)

Najškaredšie auto je pre mňa špinavé auto, o ktoré sa jeho majiteľ nestará. Ale na druhej strane tak, ako nesúdim ľudí, nesúdim ani vzhľad automobilov. Každý si kúpi auto, ktoré sa mu páči a je cenovo dostupné pre danú osobu.

Čo ťa vie na cestách nahnevať? 

Na cestách ma najviac rozčuľujú nepozorní a neprispôsobiví vodiči. 

Si fanúšik elektromobilov?

Sama nemám elektromobil, ale jazdím niekedy na hybridoch z nášho autobazáru. V najbližšej budúcnosti plánujem kúpu auta, ale nebude to elektromobil, pretože milujem zvuk pravého motoru áut

Foto: Archív a Instagram Bejba

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie