ZAUJÍMAVOSTI

My Porsche App ladís Apple CarPlay

Porsche sa stáva prvým výrobcom automobilov, ktorý integruje funkcie vozidla do aplikácie v Apple CarPlay®, aby vytvoril inovatívny, personalizovaný používateľský zážitok.

Výrobca športových automobilov oznámil, že rozširuje funkčnosť aplikácie My Porsche App o nové funkcie v rámci Apple CarPlay. 

„Sme nadšení, že môžeme ďalej vylepšovať aplikáciu My Porsche a využívať možnosti Apple CarPlay na poskytovanie skutočne vylepšenej zákazníckej skúsenosti. Technológie a digitalizácia sú rozhodujúce faktory pre trvalú fascináciu našej značky – teraz aj v nasledujúcich 75 rokoch,“ hovorí Mattias Ulbrich, generálny riaditeľ Porsche Digital a CIO Porsche AG. 

Aplikácia My Porsche je centrom digitálnej správy a ovládania vozidla Porsche. Zobrazuje napríklad stav nabitia batérie vozidla, dokáže nastaviť klimatizáciu a posielať ciele do navigačného systému. Navyše prepája existujúce účty u poskytovateľov tretích strán, napríklad Apple Music®, s pridruženými aplikáciami v Porsche Communication Management (PCM).

Aktualizovaná aplikácia My Porsche kombinuje funkcie vozidla s CarPlay®. Medzi základné funkcie, ktoré možno pohodlne upraviť aj cez aplikáciu My Porsche App, patria nastavenia zvuku, ako sú zvukové profily, zmena rozhlasových staníc, úprava nastavení klimatizácie a ambientného osvetlenia. Zákazníci tiež získajú pohodlie bezproblémového ovládania rôznych funkcií vozidla pomocou Siri® počas jazdy vo svojom Porsche.

Zdroj: Porsche

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie