ZAUJÍMAVOSTI

Kia sa pripravuje naElectrify Expo Long Beach

Na tohtotýždňový veľtrh Electrify Expo v Long Beach v Kalifornii (31. mája – 2. júna) pripravuje Kia úplne nový model Kia EV9 2024 – trojradové SUV.

Okrem toho chce automobilka predstaviť svoju ponuku elektrifikovaných úžitkových vozidiel. Návštevníci si budú môcť samozrejme vyskúšať hybridné, plug-in hybridné a batériové elektrické modely.

Kia America chce informovať a inšpirovať spotrebiteľov o jednoduchosti a výhodách vlastníctva hybridov a elektromobilov. Vlajková loď trojradové vozidlo EV9 – ktorá nedávno dosiahla dvojité víťazstvo v súťaži World Car Awards 2024, kde získala ocenenie za Svetové auto roka a Svetové elektrické vozidlo, bude zrejme pre americký trh najväčším magnetom. 

„Electrify Expo je najlepším miestom, kde sa môžete dozvedieť o výhodách hybridných a elektrických vozidiel a vidieť ohromujúce výsledky záväzku spoločnosti Kia k vedúcej pozícii v oblasti trvalo udržateľnej mobility. Naša zostava na Electrify Expo Long Beach zahŕňa trojradové EV SUV EV9, EV6 GT – najvýkonnejšie sériové vozidlo Kia všetkých čias – a kolekciu crossoverov, SUV a viacúčelových vozidiel, ktoré demonštrujú, ako Kia robí vlastníctvo elektrifikovaného vozidla jednoduchším a dostupnejším než kedykoľvek predtým.,“ povedal Steven Center, COO & EVP, Kia America. 

V piatok 31. mája budú účastníci a predstavitelia priemyslu diskutovať o legislatíve ovplyvňujúcej odvetvie elektrických vozidiel, o dojazde/nabíjaní, materiáloch a udržateľnosti batérií, nabíjacej infraštruktúre a budúcnosti aplikácií autonómneho riadenia. Úplný zoznam relácií a prezentujúcich nájdete na stránke www.electrifyexpo.com.

Zdroj: KIA

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie