LIFESTYLE

Hodinky Porsche za11 000 dolárov

Porsche tento rok oslavuje svoje 75. výročie vzniku a pri tej príležitosti organizuje počas celého roka momenty, ktoré tieto oslavy vyzdvihujú. Ten posledný prichádza v podobe limitovanej série náramkových hodiniek Chronograph 1 – 75 Years Porsche Edition za cenu 11 000 dolárov.

Porsche Design spustil predaj nových športových a zároveň luxusných hodiniek v polovici tohto mesiaca a ich počet je obmedzený na 475 kusov. Chronograph 1 – 75 Years Porsche Edition pracuje so strojčekom Porsche Design Werk kalibru 01.140 a certifikáciou presnosti od COSC. 

Hodinky majú čierny dizajn, na ciferníku je výrazný červený sekundový chronograf. Ciferník meria 40,80 milimetra a je vysoký 14,15 mm. 

Zapracovaný systém umožňuje rýchlu výmenu remienkov. K dispozícii je remienok s koženou stredovou časťou a textilnou vonkajšou časťou, ale aj čierny kožený remienok s čiernym prešívaním.

Chronograph 1 – 75 Years Porsche Edition zdieľa štýlové prvky so stopkami na palubnej doske konceptu elektrického superauta Mission X.

Zdroj: Porsche

Galéria

Majo Homer

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie