LIFESTYLE

60 rokov LAMBORGHINIv jednej knihe

Od roku 1963 až po dnešok – nové vydanie knihy od autora Antonia Ghiniho a Lamborghini, ktoré čitateľa zavedie do vesmíru superšportových áut.

Lamborgnihi tento rok oslavuje šesťdesiate výročie spoločnosti. Pri tejto príležitosti vydáva spolu s vydavateľstvom Rizzoli novú knihu s unikátkym fotografickým prehľadom, venovaným histórii superšportových automobilov Automobili Lamborghini. Okrem toho prináša čitateľovi množstvo menej známych či neznámych aspektov ich histórie, ako sú nikdy nedokončené projekty pre Formulu 1 a konštrukcia motorov na mori.

Jedna z kapitol je venovaná dizajnérom zodpovedným za najznámejšie Lamborghini, zatiaľ čo úplne nová časť vysvetľuje, ako budú spoločnosť a jej superšportové autá udržateľnejšie podľa programu „Direzione Cor Tauri“, s cieľom progresívnej a nepretržitej elektrifikácie modelov prostredníctvom hybridných technológií, vrátane pridania plne elektrického modelu zahŕňajúceho nové technológie schopné zachovať základné charakteristiky a emócie Lamborghini.

V tejto knihe nájdete mnoho tém týkajúcich sa Automobili Lamborghini, ktoré predstavujú obraz toho, kým sme a ako sa pozeráme do budúcnosti, bez toho, aby sme zabudli na našu minulosť. Užite si cestu našou históriou,“ povedal Stephan Winkelmann, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Automobili Lamborghini.

O knihe

Autor: Antonio Ghini

Názov: Lamborghini

Vydavateľ: Rizzoli

Počet strán: 256

Cena: 75,00 €

Kniha je aktualizovaným vydaním zväzku vydaného v roku 2020 aj s doteraz nepublikovanými textami a obrázkami. Talianska verzia je teraz v predaji v hlavných kníhkupectvách, internetových obchodoch a na Lamborghinistore.com. Anglický preklad, ktorý je už dostupný na Lamborghinistore.com, bude distribuovaný vo viac ako 70 krajinách od 10. októbra 2023.

Zdroj: Lamborghini

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie