ZAUJÍMAVOSTI

Grenadier spojil voliteľnúúpravu s charitou

S voliteľnou povrchovou úpravou podvozku svojho INEOS Grenadier zákazníci podporia dobrú vec. Pevný podvozok Grenadiera si môžu dať klienti po novom upraviť aj práškovými lakmi „Rhino Grey“ alebo „HALO Red“, namiesto základnej čiernej. Z každej objednávky pôjde 150 € na charitu.

INEOS Automotive bude poskytovať dary na základe voľby zákazníka. Každá zo spomínaných farieb reprezentuje inú organizáciu, ktorá získa finančnú podporu. 

Lak „Rhino Grey“ reprezentuje organizáciu The Rhino Orphanage v Južnej Afrike, zatiaľ čo „HALO Red“ je farbou spoločnosti The HALO Trust.

The Rhino Orphanage

Za posledných desať rokov The Rhino Orphanage prijal osirelé a zranené mláďatá nosorožcov, staral sa o ne a keď bol pripravené, vypustil ich späť do voľnej prírody. Záchranné centrum sídli v provincii Limpopo v Južnej Afrike. Záchrana voľne žijúcich živočíchov v Južnej Afrike je nevyhnutná na zabránenie vyhynutiu ohrozených druhov, vrátane nosorožcov. INEOS podporuje sirotinec pre nosorožcov od polovice roku 2022 a nedávno daroval aj vozidlo Grenadier na podporu úsilia tejto organizácie v celom regióne.

HALO Trust 

Spoločnosť HALO bola založená v roku 1988 a jej poslaním je chrániť životy a obnovovať živobytie tých, ktorí sú postihnutí konfliktom. HALO trénuje mužov a ženy z postihnutých komunít na bezpečné odstraňovanie nášľapných mín a výbušnín, čím sa krajina stáva bezpečnejšou. INEOS Automotive spolupracuje s The HALO Trust od roku 2020.

Zdroj: INEOS GRENADIER

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie