ZAUJÍMAVOSTI

Elektrický Ford Explorerv Indiana Jones 

Nový, ale hlavne plne elektrický Ford Explorer sa objavuje v reklamnej kampani k novému filmu Indiana Jones a Dial of Destiny, z produkcie Disney a Lucasfilm.

Partnerstvo vzniklo s cieľom využiť históriu a dedičstvo tohto filmu a vyzdvihnúť nového prieskumníka od Fordu. V piatom, poslednom dieli Indiana Jones nechýba Harrison Ford, tiež Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen a Antonio Banderas. 

Kombinácia nemeckého inžinierstva s nápadným americkým štýlom prináša dizajn pripravený na dobrodružstvo s vynikajúcim digitálnym zážitkom, poskytuje čisto elektrickú energiu a schopnosť rýchleho nabitia z 10 na 80 percent len za 25 minút. 

Medzi hlavné prvky patrí nastaviteľná stredová dotyková obrazovka SYNC Move 3 s uhlopriečkou 15 palcov, ktorú možno zdvihnúť a spustiť v oblúku viac ako 30 stupňov a odkryť úložný priestor My Private Locker – ideálny na udržanie máp pokladov pred zvedavými očami. 17-litrová MegaConsole je dostatočne veľká na to, aby sa do nej zmestil 15-palcový notebook alebo korisť z dobrodružstva.

Obľúbená cestovateľka Lexie Alford – známa ako Lexie Limitless – podnikne koncom tohto roka cestu okolo sveta na čisto elektrickom Ford Exploreri.

„Indiana Jones je najikonickejším americkým prieskumníkom v kine, takže príležitosť spojiť sa s jeho najnovším dobrodružstvom na obrazovke pomocou nášho vlastného ikonického prieskumníka bola perfektná voľba. Nový Explorer, ktorý debutuje tu v Európe a je navrhnutý pre Európu, bude nielen elektrický, ale určite bude pre zákazníkov rovnako pozitívne elektrizujúci, ako najnovší film pre návštevníkov kín,“ povedal Martin Sander, generálny riaditeľ Ford Model, Európa

Obe značky majú dobrodružného ducha a spojením dvoch ikonických objaviteľov – nového úplne elektrického Fordu a samotného Indiana Jonesa vznikla aj nová kampaň.

https://youtu.be/0blov6SgLMA

Zdroj: Ford

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie