NOVINKA

Curated by Mulliner prezákazníkov v Európe

Pestrý a inšpiratívny rad štýlových balíčkov „Curated by Mulliner“ bol vytvorený výhradne pre zákazníkov Bentley Bentayga S v Európe. Všetky štyri nápadné témy sú ovplyvnené kvetinovými odtieňmi z prírodného sveta, pričom každá je odrazom mimoriadnej farebnej palety matky prírody. Čo hovoríte na rúžovú?

Štyri zvýrazňujúce farby Bentley: purpurová, ľadovcová modrá, azimutová modrá a čerešňový kvet odrážajú farby prírody a odpovedajú na požiadavky zákazníkov pri personalizácii ich vozidiel. 

Voliteľné exteriérové balíky sú k dispozícii spolu s upraveným dizajnom interiéru. Súčasťou ‚Curated by Mulliner‘ je tiež množstvo technologických vylepšení a asistenčných funkcií pre vodiča tohto luxusného a výkonného SUV. Nový prístrojový panel vodiča ponúka vizualizáciu cesty v reálnom čase a 3D zobrazenie objektov.

Dizajnérsky tím verí, že prírodné odtiene kvetov a rozšíria príťažlivosť obľúbeného modelu. 

Farba Magenta bola inšpirovaná kvetmi fialovej pivonky, o ktorých sa hovorí, že predstavujú česť, rešpekt, luxus, dôstojnosť a moc. Glacier Blue od ľadovo modrého kvetu georgín často spájaný s pokojom a eleganciou. Azimuth Blue od modrých kvetov hortenzie, spojený s pokojom a vyrovnanosťou. A napokon farba Cherry Blossom vychádza od kvitnúcich čerešní v Japonsku, symbolu jari a obnovy.

Zdroj: Bentley

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie