Automobily

Čínske SUV JAECOO J7 smerujedo Veľkej Británie

Perfektne vyzerajúce, plug-in hybridné SUV JAECOO J7 sa bude predávať na trhu vo Veľkej Británii. Uvedenie značky na britský trh je naplánované na polovicu roka 2024.

Značka Jaecoo patrí do automobilovej skupiny Chery a tá už potvrdila , že J7 sa bude predávať vo Veľkej Británii. Okrem Spojeného kráľovstva už Jaecoo potvrdilo vstup aj na ruský, juhoafrický a filipínsky automobilový trh. Meno Jaecoo malo vzniknúť spojením dvoch slov „Jäger“ (nemecky poľovník) a z anglického slova „cool“. 

Jaecoo J7 bolo v upravenej verzii predstavené v novembri 2023 na výstave Eco-Friendly Product Expo v čínskom Wuhu. Perfektne zapadlo do expozície “Outdoor Camping”.  Návštevníkom Jaecoo predstavilo nespočetné množstvo scenárov, ktoré môžu s týmto autom zažiť. Môžete vraj odštartovať svoju bezhraničnú predstavivosť pre život v teréne. Spoločnosť JAECOO, zameraná na tému „života vonku“, na spomínanej výstave predstavila aj bohatú škálu periférnych produktov, vrátane stanov, búnd, golfových vakov atď.  

 „Usilujeme sa o to, aby naše spojenie s používateľmi začínalo automobilmi, ale aby sa rozšírilo aj ďalej, zahŕňalo životný štýl s prístupom a prispôsobenými vrstvami voľného času,“ vyjadril sa Shawn Xu, generálny riaditeľ spoločnosti JAECOO, na konferencii o vydaní ekosystému.

Video: China Auto Show

Zdroj: JAECOO

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie