ZAUJÍMAVOSTI

BMW Group prípravy naIAA Mobility 2023

Na medzinárodnom autosalóne IAA Mobility 2023 v Mníchove predstaví BMW Group najnovšie vrcholy svojej prebiehajúcej transformácie v kľúčových oblastiach činnosti, akými sú elektrifikácia, digitalizácia a obehové hospodárstvo.

S blížiacim sa príchodom novej éry osobnej mobility sa BMW Group chystá odhaliť svoj najnovší vrchol, BMW Vision Neue Klasse, ktorý spája vývojové skúsenosti skupiny v troch kľúčových disciplínach pre budúcnosť mobility. 

Výstava IAA Mobility sa v Mníchove koná  v dňoch 5. – 10. septembra 2023 a ide už o druhý ročník. Pre BMW Group a jej značky to poskytuje vynikajúcu príležitosť vstúpiť do konštruktívneho dialógu o budúcnosti individuálnej mobility s miestnymi ľuďmi, ako aj s návštevníkmi výstavy mimo Mníchova a ďalšími zainteresovanými stranami. IAA Mobility Summit na výstavisku a otvorený priestor BMW Group na Max-Joseph-Platz v srdci Mníchova budú hlavnými arénami, kde BMW, MINI a BMW Motorrad predstavia svoje nové produkty. Návštevníci sa môžu zoznámiť popri BMW Vision Neue Klasse aj s plne elektrickým modelom BMW i5. Zažijú aj svetové premiéry nového plne elektrického MINI Cooper, nového plne elektrického MINI Countryman a BMW CE 02 eParkourer.

Na veľtrhu IAA Mobility 2023 debutuje aj nové BMW i7 Protection – vôbec prvé plne elektrické ochranné vozidlo v segmente luxusných sedanov.

Zdroj: BMW Group

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie