AUTOSALÓN

AUTOSALÓN BRATISLAVA2023

Tohtoročný autosalón v Incheba Expo Aréne priniesol niekoľko noviniek a už v prvý deň aj výbornú atmosféru. Prinášame vám spracované prvé dojmy a novinky, ktoré na vás čakajú až do nedele.

Autosalón v Bratislave začal 20. 4. 2023 a koná sa do 23.4. Najočakávanejšie sú samozrejme novinky, ktoré sa na výstavisku predstavili. Tu je pár z tých, ktoré sme pre vás vybrali a aj niečo navyše. Zajtra vám prinesieme video s rozhovormi.

INEOS Grenadier

Auto, ktoré potrebujete, pretože pracujete v lese, v ťažkých podmienkach alebo chcete ťahať vozík s loďou. Čokoľvek náročné si predstavíte, nový klasický off-road s anglickými koreňmi vám to splní. Viac ako 90 percent komponentov tohto auta pochádza od renomovaných európskych výrobcov. To najdôležitejšie, motor je rokmi overený trojliter od BMW,  v naftovom aj benzínovom prevedení.

Fiat 500e

Pokiaľ máte radi Taliansko, životný štýl domácich obyvateľov a klasický dizajn, je pravdepodobné, že máte radi aj ikonický vzhľadu Fiatu 500. V Bratislave sa predstavil elektrický model v prevedení cabrio.

Voyah Free

Elektrické SUV vyššej triedy, tak sa predstavuje Voyah s modelom Free od čínskej spoločnosti Dongfeng Motor Corporation. Názov značky bol odvodený od anglického slova ,,Voyage” a odkazuje na plavbu luxusnými zaoceánskymi parníkmi naprieč Atlantikom. Vozidlo má zabudovaný systém rozpoznávania tváre vodiča a viac ako 15 asistenčných systémov na jeho podporu počas jazdy. Vďaka aktívnemu potláčaniu okolitého hluku sľubuje v interiéri nadštandardnú akustiku.

ABARTH

S agresívnym športovým dizajnom do nášho hlavného mesta “dofrčal” Abarth. S led svetlometmi, 17′ diskami, športovými sedadlami SABELT, brzdami BREMBO, výfukom od Record Monza, a takto by sme mohli pokračovať. Odporúčame si pozrieť fotogalériu. Stojí to za to. 

MG 4

Vo výraznej modrej farbe, s modernými prvkami dizajnu a čisto elektrickým pohonom sa prišiel do Bratislavy predstaviť model 4 od britskej automobilky MG. S asistenčným systémom, pohonom zadných kolies a dojazdom 450 kilometrov.

Foto: Jakub Konečný

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie