NOVINKA

Audi “vkladá” YouTubedo viacerých modelov

Majitelia Audi budú môcť sledovať živé prenosy, najnovšie videá a užívať si ďalší kreatívny obsah počas nabíjania alebo počas prestávok. Posádke poskytne neobmedzený zážitok z digitálnej zábavy.

Audi je prvou značkou v koncerne Volkswagen, ktorá prináša streamovanie videa do svojich vozidiel. Vo vybraných modeloch Audi sa YouTube spustí v lete 2023 a ďalšie značky koncernu VW budú nasledovať.

Každú minútu pribudne na YouTube viac ako 500 hodín obsahu. Prostredníctvom nového obchodu s aplikáciami môžu majitelia vozidiel integrovať aplikácie, ktoré používajú každý deň, do svojich áut. Medzi povolené aplikácie patrí hudba, video, hry, navigácia, parkovanie a nabíjanie, produktivita, počasie a správy. Aplikácie ako YouTube sa inštalujú priamo do systému Audi MMI – bez toho, aby ste museli ísť obchádzkou cez smartfón.

Vodiči, ktorí sú zároveň členmi YouTube Premium, budú môcť sledovať obsah bez reklám.

YouTube bude k dispozícii od modelového roku 2024 v modeloch Audi A4/A5, Q5, A6/A7, A8, Q8 e-tron, a Audi e-tron GT quattro1. Od dátumu uvedenia na trh budú tieto modely voliteľne vybavené obchodom už z výroby na celom európskom trhu, Kanade a Spojených štátoch. Systém bude neskôr rozšírený aj do ďalších regiónov a ďalších značiek koncernu Volkswagen.

Zdroj: Audi

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie