ZAUJÍMAVOSTI

MINI sa vraciak hernej kultúre

Krátko pred oficiálnym uvedením novej rodiny MINI na IAA MOBILITY 2023 ponúka MINI exkluzívny pohľad na centrálnu riadiacu jednotku – MINI Interaction Unit.

Okrúhly OLED displej bol vyvinutý v spolupráci so Samsung Display Corporation. Výsledok pripomína sci-fi, najmodernejšie počítačové hry a anime klasiky.

MINI je už druhýkrát hlavným sponzorom aktivít spojených s gamescom a partnerom ceny Cosplay Awards na najväčšom svetovom hernom podujatí. Od 23. do 27. augusta 2023 zhromažďuje gamescom státisíce herných fanúšikov z celého sveta na výstavnej ploche okolo 230 000 metrov štvorcových v Koelnmesse.

„MINI sa skvele hodí ku gamescom, pretože MINI je zážitková a komunitná značka. Minulý rok bol MINI Concept Aceman stredobodom našej prítomnosti. Tento rok sa chceme zamerať na technický vrchol v interiéri nášho nového MINI“, hovorí Stefanie Wurst, vedúca MINI. 

Nová obrazovka v MINI zobrazuje rôzne dizajny a obsah v závislosti od zvoleného režimu Experience. Najmä nový Personal Mode posilňuje konzistentné vyjadrenie individuality. V tomto režime je možné prostredníctvom aplikácie MINI nastaviť obrázok z galérie smartfónu ako pozadie stredového displeja, čím si prispôsobíte celú atmosféru kokpitu. 

Zdroj: BMW Group

Galéria

Majo Homer

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie