NOVINKA

Limitovaná edícia BENTLEYSPEED EDITION 12

Číslo „12“ symbolizuje oslavu dosiaľ najúspešnejšieho 12-valcového motora anglickej automobilky.

Dizajnový balík Edition 12 dostanú modely Bentayga, Flying Spur, Continental GT a Continental GT Convertible. Zahŕňa jedinečné dizajnové prvky. Na prvý pohľad ich spoznáte podľa označenia Edition 12, ktorý nájdete vyšitý aj v interiéri vozidla. Ten dostal obklad Grand Black.

Označenie Edition 12 majú modely Continental GT a Convertible na prednom blatníku, zatiaľ čo modely Bentayga a Flying Spur ho dostali na zadnú časť karosérie. Aj kryt motora každého z exemplárov má svoj originálny štítok s označením Edition 12. Zameranie na výkon zdôrazňujú čierne 22” disky kolies Speed so striebornými brzdovými strmeňmi. Mimochodom túto farbu brzdových strmeňov nemajú žiadne iné modely Bentley.

Z každého zo štyroch modelov bude vyrobených iba 120 kusov, čím získa edícia Speed Edition 12 na ešte väčšej prestížnosti.

Klientom je k dispozícii aj nová farba laku karosérie s označením Opalite. Ide o odtieň šedozelenej, ktorá na jasnom slnku dotvára jemný medený efekt.

V limitovanej edícii Speed Edition 12 sa pasažieri usadia do sedadiel so strieborným lemovaním Mulliner, kde tiež nechýba vyšívanie s označením  Edition 12.

Hrdí majitelia luxusných vozidiel Bentley z tejto limitovanej série dostanú aj model bloku motora Bentley W12 v mierke 15%. Každý jeden je odliaty z hliníka používaného aj pri výrobe skutočného bloku motora.

Zdroj: Bentley

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie