ZAUJÍMAVOSTI

Lamborghini Huracán naceste cez Apeniny

Celá škála z aktuálne vyrábaného modelu Lamborghini Huracán prešla náročnú cestu cez toskánsko-emilské Apeniny.

Tribute tour sa zúčastnili Huracán EVO Spyder (640 HP, 4WD), Huracán Sterrato (610 HP, 4WD), Huracán Tecnica a Huracán STO (640 HP, 2WD ), všetko v jedinečných špecifikáciách Ad Personam, ktoré zdôrazňujú individualitu každého auta.

Model Huracán dosiahol vynikajúce výsledky v predaji. Počas jeho desaťročného životného cyklu prekročil doterajší predaj 25 000 kusov. Preto automobilka pre rok 2024 zvyšuje výrobu. Podľa stratégie Lamborghini Cor Tauri, bude Huracán neskôr nahradený hybridným superšportiakom.

Slávnostná jazda V10 Lamborghini Huracán apeninskými cestami z Bologne do Forte dei Marmi začala tým, že hostia išli na superšportových autách do Palazzo di Varignana, kde si vychutnali večeru v kráľovskom vlaku. Bol to ten istý vozeň, ktorý poslal kráľ Umberto II. Savojský svojej budúcej neveste Márii José Belgickej a prešli s ním počas svadobnej cesty celé Taliansko.

Druhý deň nasledovala jazda po trase cez Castel del Rio a priesmyk Giogo a odtiaľ smerom k Forte dei Marmi. Záver dňa ukončila večera vo vile Alpebella, ktorú v súčasnosti vlastní rodina Bocelli. Maestro Andrea Bocelli, jeho manželka Veronica a syn Matteo na mieste nechýbali. 

Zdroj: Lamborghini

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie