NOVINKA

Aký bude ID.Buzz GTX?

Športový ID.Buzz ponúka vysokú ťažnú silu, pre príves až s hmotnosťou 1 800 kg. Už v základnej výbave je pohon všetkých kolies so samostatným elektrickým motorom na prednej aj zadnej náprave. Mohlo by ísť o ideálne vozidlo pre milovníkov cyklistiky alebo koní.

Elektrický ID. Buzz GTX bude v budúcnosti dostupný s dvomi veľkosťami batérie. Tie je možné na jednosmerných rýchlonabíjacích staniciach dobiť z 10 na 80 percent za 26 minút s výkonom až 185 kW04 alebo 200 kW04 (maximálna kapacita nabíjania). 

Majiteľ bude mať na výber z 5-, 6- alebo 7-miestneho prevedenia. Predpredaj ID. Buzz GTX štartuje v lete. 

Systém 4MOTION sľubuje veľké trakčné výhody najmä pri ťahaní prívesu na mokrom alebo sypkom povrchu. 

Všetky čierne prvky karosérie, ako je nová mriežka nasávania vzduchu, prvky vedenia vzduchu, nápisy GTX a kryty vonkajších spätných zrkadiel, sú vyhotovené vo vysokolesklej čiernej farbe. Súčasťou štandardnej výbavy pre ID. Buzz GTX sú 20-palcové zliatinové disky Solna. ID.Buzz GTX dostal nový lak vo farbe Cherry Red, ktorý je zatiaľ miešaný výhradne pre tento model. Je voliteľná v kombinácii s Mono Silver metalízou ako dvojfarebný lak.

Verzie Buzz GTX sú jediné modely v produktovom rade, ktoré sú vybavené čiernym obložením stropu. Sedadlá majú tiež špecifický dizajn GTX. Sú vylepšené čiernymi poťahmi ArtVelours Eco microfleece s novým diamantovým vzorom, ako aj červenými kontrastnými švami a červeným lemovaním. 

Zdroj: Volkswagen

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie