NOVINKA

BRABUS 800 4X4² STEALTHGREEN pre dobrodruhov

Najnovšie predstavený kus z dielne BRABUS s označením 800 4X4² STEALTH GREEN je založený na platforme Mercedes-AMG G 63 4×4² a bol vytvorený ako vrcholná kombinácia dobrodružstva a elegancie.

Úprava, ktorá na prvý pohľad hovorí o dobrodružstve a nespútanej jazde v prírode. Samozrejme, nemôže chýbať prídavné LED osvetlenie ani navijak s ťažnou silou 4 500 kg. Mriežka chladiča je z uhlíkových vlákien a logo BRABUS dostalo vkusné podsvietenie. 

Ale to najdôležitejšie, čo sa skrýva pod kapotou je 4,0-litrový motor V8 vybavený vysokovýkonnými dvojitými turbodúchadlami BRABUS s obrovským výkonom 588 kW / 800 k. Z pokoja zrýchli BRABUS 800 Stealth Green na 100 km/h len za 4,6 sekundy, dokonca. Jeho maximálny krútiaci moment 1 000 Nm dokonale ladí s deväťstupňovou automatickou prevodovkou, ktorú je možné radiť buď automaticky, alebo manuálne – a to všetko podľa voľba vodiča, prostredníctvom ergonomicky tvarovaných karbónových radiacich páčok BRABUS.

BRABUS 800 4×4² Stealth Green, vyvinutý pre náročné terénne použitie, je vybavený 22-palcovými kolesami BRABUS Monoblock HD v kombinácii s terénnymi pneumatikami 325/55 R 22, pripravenými na dobrodružstvo. 

Do celej kabíny bola implementovaná koža v BRABUS „Sunrise“, v kombinácii s  čalúnením stropu z mikrovlákna Dinamica.

Elegantné biele prešívanie v zhode s čiernym lemovaním vkusne podčiarkuje vzor prešívania „Double-Cube“ – aplikovaný s dokonalou presnosťou na sedadlá a výplne dverí. Pre nádych dedičstva bol na niekoľko častí kokpitu, vrátane stredovej konzoly a slnečných clôn, použitý vzor značky BRABUS „Heritage“, ktorý vzdáva hold roku založenia 1977 s vyrazenými znakmi „77“.

Zdroj: BRABUS

Galéria

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    careramagazin na Facebooku

    Vyhľadávanie